علی انصاریان | علی انصاریان درگذشت | علی انصاریان دار فانی را وداع گفت | کالا استودیو

علی انصاریان ، مرد دوست داشتنی رفت…

زمانی که نام علی انصاریان را میشنویم ناخودآگاه به یاد اخلاق خوش و خنده های این مرد بزرگ می افتیم . انصاریان ، مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران که به تازگی به حرفه بازیگری نیز مشغول شده بود در سن ۴۳ سالگی و بر اثر درگیری با ویروس کرونا متاسفانه دار فانی را وداع گفته و فوت کرد . این چهره محبوب و دوست داشتنی سابقه ۷ فصل بازی برای پرسپولیس و حدود یک سال بازی در تیم استقلال را در کارنامه خود دارد و به تازگی با هنرمندی خود در صنعت سینما و تلویزیون نشان داد که نه تنها در ورزش ، بلکه در هنر بازیگری و مجری گری نیز توانایی بسیار بالایی دارد .

 

 

دو پیشکسوت همزمان

درگذشت علی انصاریان همزمان با دیگر ورزشکار محبوب کشورمان اقای مهرداد میناوند اتفاق افتاد و همزمان با زنده یاد مهرداد میناوند به ویروس ملموس کوید 19 ابتلا و ممبد نام این دو پیشکسوت دوست داشتنی از جمع ستارگان فوتبال ایران جدا شده و جایشان بین ما خالی خواهد بود . همه این اتفاق های تلخ در صورتی رخ داد که حال زنده یاد علی انصاریان در روز های گذشته بهتر از قبل شده بود و حتی یک تماس تلفنی با اقای ” علی پروین ” نیز داشت اما در ساعات آخر روز دوشنبه حالش به شکلی تغییر کرد پزشک معالج به ناچار آنرا به خواب منصوعی فرو برد .

تیم فروشگاه اینترنتی کالا استودیو درگذشت نا به هنگام استوره دوست داشتنی فوتبال ، جناب اقای علی انصاریان را به خانواده محترم آن مرحوم و تمام مردم ایران تسلیت عرض میکند و برای دوستداران او طلب صبر دارد …